• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

MiniRinoplasti

 Minirinoplasti; 10 dakika gibi kısıtlı bir sürede gerçekleştirilebilen, kalıcı ve güzel bir burna sahip olmak için uygulanan mucizevî bir yöntemdir. Bu yöntemde uyulması gereken birkaç kural vardır. Bunlara uyduğunuz sürece inanılmaz sonuçlar ve avantajlar elde edebilirsiniz. Mini Burun Estetiği Minirinoplasti olarak da bilinen mini burun estetiği operasyonu, burnu yukarı kaldırmaya yarayan bir yöntemdir. Burun deliklerinden […]

 Minirinoplasti; 10 dakika gibi kısıtlı bir sürede gerçekleştirilebilen, kalıcı ve güzel bir burna sahip olmak için uygulanan mucizevî bir yöntemdir. Bu yöntemde uyulması gereken birkaç kural vardır. Bunlara uyduğunuz sürece inanılmaz sonuçlar ve avantajlar elde edebilirsiniz.

Mini Burun Estetiği

Minirinoplasti olarak da bilinen mini burun estetiği operasyonu, burnu yukarı kaldırmaya yarayan bir yöntemdir. Burun deliklerinden yapılan bu operasyon, burun deliğinde 1cmlik bir kesi ile yapılıyor ve operasyon sonrasında kesi içerde bırakılarak yara kapatılıyor. ayrıca dışarıdan da görülmüyor. Kapalı burun ameliyatlarına benzemesine karşın buradaki kesi daha küçüktür. 10 dakikada yapıldığı göz önünde bulundurulduğunda, büyük bir kesinin uygulanması söz konusu olamaz. Uygulanan kesiyle burun ucunda bulunan kıkırdaklara ulaşılır ve Septum olarak adlandırılan burun ortasındaki sağlam kıkırdak duvar destek alınarak burun ucu kıkırdakları yukarı kaldırılır. Oldukça basit olan bu yöntemin mucizevî yönü, az işlemle büyük oranda başarı elde levitra canadian pharmacy edilmesidir. Operasyonu uygulayanların bile şaşkınlıkla karşıladıkları bu uygulama, 15 dakikada son bulmaktadır.

MiniRinoplasti

Minirinoplasti kimler için uygundur?

Minirinoplastinin kimler için uygun olduğu tam olarak bilinmemektedir. Kalkık bir buruna sahip olmak isteyen herkesin yaptırabilmesi mümkündür. Bu operasyonun öncesinde burun aşağı yukarı oynatılır ve yukarı tutturulur. Bu görüntüden memnun olan ve başka problemi olmayan herkesin yaptırabileceği bir operasyondur. Daha farklı sonuçlar elde etmek isteyen ya da farklı sorunlara sahip olanlar için Rinoplasti yöntemine başvurulabilir.

Minirinoplasti’nin Avantajları

Bu operasyonun tek avantajı oldukça kısa sürmesi ve sadece burun ucunu etkiliyor olmasıdır. Ayrıca burunda herhangi bir morarma ya da şişme söz konusu değildir. Tampon ya da alçı flaster gibi dışarıdan gözükebilecek herhangi bir şey kullanılmamaktadır. Operasyonun hemen ardından günlük yaşantınıza dönebilir, işlerinizi aksatmadan yapmaya devam edebilirsiniz. Minirinoplastinin en güzel yanlarından biri de budur. Kısacası burun yapısında herhangi bir değişikliğe neden olmamaktadır. Operasyonun türü ne olursa olsun uzmanlar mucizeler yaratırken, bir yandan da dokuların bozulmasına neden olmaktadır. Ameliyat, kendilerine uygulanacağı zaman uzmanları bile tedirgin edebilen bir kelimedir.

Minirinoplasti’nin Dezavantajları

Minirinoplastinin dezavantajı kişiye sadece küçük boyutlarda değişiklik sağlamasıdır. Bu operasyonla sadece burun ucunu kaldırılabilinmektedir. El ile yapılan burun kaldırma testi kişiyi yeterince tatmin etmiyorsa, daha büyük çapta değişiklikler isteniyorsa, Rinoplasti ameliyatına başvurulur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?