• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

Düğün Günü Nasıl Bir İç Çamaşırı Tercih Edilmeli?

Düğününüzün kusursuz olması için gelinliğinizin güzelliği kadar seçilen iç çamaşırının rahatlığı da bir o kadar önemlidir. Evlilik arifesinde yapılan alışverişlerde evlenecek kişinin iç giyime de önem vermesi gerekir. Daha romantik bir evlilik sonrası için de alınacak güzel ve romantik iç çamaşırları evliliğinizin renkli bir hal almasını sağlayacaktır. Dış görünüş kadar iç görünüşünüzün de önemli olduğu […]

Düğününüzün kusursuz olması için gelinliğinizin güzelliği kadar seçilen iç çamaşırının rahatlığı da bir o kadar önemlidir. Evlilik arifesinde yapılan alışverişlerde evlenecek kişinin iç giyime de önem vermesi gerekir. Daha romantik bir evlilik sonrası için de alınacak güzel ve romantik iç çamaşırları evliliğinizin renkli bir hal almasını sağlayacaktır. Dış görünüş kadar iç görünüşünüzün de önemli olduğu unutmaması gereken bir gerçektir. Evliliğe heyecan veren iç çamaşırları ile eşinizi büyüleyebilirsiniz. Alacağınız gelinliğin modeli de seçeceğiniz iç çamaşırını etkileyecektir.

İç çamaşırının gelinliği seçtikten sonra alınması gerekir. Sırtı açık bir gelinlikte sütyen giyinmek yerine sadece göğüslere takılan yapışkanlı sütyenleri tercih etmelisiniz. Straplez bir gelinlik modelinde ise seçeceğiniz sütyen askısız ve göğüsleri kaldıracak cinsten olmalıdır. Kapalı bir model seçtiyseniz daha rahat seçim yapabilirsiniz. Aldığınız iç çamaşırının içinde kendinizi rahat hissetmeniz de seçtiğiniz model kadar önemlidir. Rahat olmayan iç çamaşırını çok beğenmiş olsanız da almayın. Düğün gününüzü zehir etmek istemezsiniz öyle değil mi?

Gelinliğinizin son provalarını iç çamaşırınızla yapmanız düğün günü yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırabilir. Destekli bir sütyenle denediğiniz gelinliğinizi düğün günü daha az destekli ya da desteksiz bir sütyenle giyindiğiniz zaman gelinlikte potluk yaratıp çirkin görünmenize neden olabilir. Seçtiğiniz gelinlik eğer straplez ise gelinliğin düşmesine neden olabilir. Bir elinizin sürekli düşmesin diye gelinliğinizde olması düğününüzü mahvedebilir. İç çamaşırının düğününüzü ve evliliğinizi sihirli bir değnek gibi güzelleştireceğini hatırda tutun.

Daha iddialı çamaşırlarda seçebilirsiniz. Jartiyerli takımlar da son derece güzel ve heyecan verici bir tercih olabilir. Omuzları açık gelinliklerde; jartiyerli sütyen, külot takımlar veya askısız teddie jartiyer bodyleri kullanmak hem gelinliğin altında kullanışlı hem de düğün gecesi heyecan verici bir seçim olabilir. Jartiyer kullanımı diğer çamaşırlardan farklı olduğu için düğünden önce de jartiyer kullanmanız da yarar var. İlk defa düğünde giyindiğiniz jartiyer takımlar düğünde rahat hareket etmenizi engeller. Alışık olmadığınız için düğün öncesi birkaç deneme yapmanız düğün günü rahat bir gelin olmanızı sağlayacaktır. Aldığınız iç çamaşırlarını düğün günü giyeceğiniz gibi düğünden sonra da kullanabilmeniz için kullanışlı seçimler yapmanız tavsiye edilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?